Lavric Cosmina Asociatia Copii Daruiti

Nimic nu e mai frumos decât să împarți bucuria cu cei care au nevoie de ajutor. Așa ca, anul acesta,DE ZIUA MEA , mi-as dori din suflet, să strangem banuti  pentru familia pe care cei de la ASOCIATIA COPII DARUITI o cunosc f bine si astfel  sa  le oferi  un camin  nou pana de sarbatori .

Materialel necesare  insumeaza aprox 3000 lei, iar voi ma puteți ajuta, in locul unei flori sau ciocolate donati  in contul Asociatiei pt Baietii din MURES!

POVESTEA LOR:

Codrut, Paul  viseaza cu ochii deschisi la: NOUA LOR CAMERA SI BAIA  ce va inlocui wc din curte.

Ei sunt doi copii ce au luat ce e mai bun de la viata: faptul ca sunt o familie unita, SUNT IUBITI, SUNT SANATOSI iar parintii lor sunt muncitori si le ofera ce pot ei mai bun.

Parintii au inceput sa  renoveze in interiorul casei si sa construiasca o baie dar mai sunt multe de cumparat , si gasiti o lista mai jos

-materiale de constructii (bca ,ciment ,osb,poliester ..etc)

- instalatii sanitare :chiuveta ,wc,dus - ferestra

Cei ce vor  ds doneze diresct materialel de constructii prin PF sau contractract sponsorizare  pot scrie  la adresa de mail : asociatiacopii_daruiti@yahoo.com

Cei din strainante pot dona direct :

SAU

TRANSILVANIA:

-materiale de constructii (bca ,ciment ,osb,poliester ..etc)

- instalatii sanitare :chiuveta ,wc,dus - ferestra

Cei ce rezoneaza cu acets caz ne pot sustine cu o donatie ( fie si 10 lei )este  binevenita sau pentru a dona din produsele de mai sus,sau incheia contract sponsorizare ne puteti contactat la adresa de mail : asociatiacopii_daruiti@yahoo.com

Va multumim DIN SUFLET pentru ca ne-ati ales.

12 Oct 2020