Mihaela Iușan Asociatia Copii Daruiti

Anul acesta mi s-a confirmat încă o dată cât de mult contează un gest mic pe care îl faci pentru celălalt. Mereu e mai frumos și mai ușor să treci prin viață alături de ceilalți.

De aceea, de data aceasta vă propun să fim alături de cineva care, pe lângă multe alte proiecte minunate, a gândit unul prin care își dorește să aducă un zâmbet și un pic de căldură în viețile unor copii care știu ce înseamnă lipsurile, dăruindu-le încălțăminte călduroasă pentru iarnă. Picul vostru poate însemna mult pentru cineva.

ONG-ul pe care l-am ales nu este mare, dar are ambiție și, mai important decât orice, are SUFLET. Vă încurajez să citiți mai multe despre proiectele încheiate sau în curs de derulare. Pe mine m-a convins.

Așa că cel mai frumos "La mulți ani" pe care mi-l puteți ura anul acesta este o donație pentru a susține această cauză dragă mie.

Vă mulțumesc, vă îmbrățișez cu drag și vă încurajez să vă alăturați și voi platformei Galantom, dăruindu-vă ziua de naștere unui proiect care vă cucerește (ziuata.galantom.ro)

Acest proiect il dedicam celor aprox  200 de copii din  jud Teleorman, ce invata la scoala din Calinesti. Pentru ei ne dorim  ca de 2 ori pe an sa le oferim o pereche noua de încălțări vara adidas,iarna ghete.

Valoare incaltaminte aprox 30 -60 lei

V-am impartasit intentia noastra, acum las lucrurile sa se intample asa cum trebuie sa se intample.

DONATIILE SE POT FACE PRIN: ASOCIATIA COPII DARUITI

Banca TRANSILVANIA:

sau

DETALIU: ghete iarna pt copii CALINESTI

Activitatea noastra o puteti regasi aici:

Ps Fotografia este  preluata de pe  internet ,insa va asiguram ca  si ai nostri ,din Calinesti au  in aceasi masura, nevoie de incaltari.

De asemene daca doriti sa cumparati  voi  o pereche , o puteti face si  pentru orice detalii suplimentrea ne puteti scrie pe adresa asociatiacopii_daruiti@yahoo.com sau ne puteti contacta 0730445511

Va imbratisez cu sufletul

Ana VERGU -fondator ASOCIATIA COPII DARUITI

Anca

La multi ani, Miha! Foarte draguta ideea! 🤗

Adela

Laura si Lore :)

La multi ani, draga Miha! Sa fii sanatoasa si sa iti dea Dumnezeu tot ce e mai bun pe lume! Te pupam!
07 Nov 2020
La multi ani fericiți!
07 Nov 2020

La mulți ani, Mihaela🤗
06 Nov 2020

La multi ani fericiti si frumosi, Miha!

Mihaela

La multi ani fericiti Miha!!

La multi aaani, Mihaela!:*
05 Nov 2020

O iarna cât de cât mai călduroasă le doresc micuților!

ioanagln

La multi ani si la cat mai multe gesturi frumoase!!! 🎉