Asociatia Copii Daruiti

PROIECTE PT. SAT SAULIA -JUD MURES

Status: Inchis

Asociatia Copii Daruiti isi propune sa schimbe viata celor mici din sat SAULIA,jud Mures.Aici, exista o scoala gimnaziala, cu aprox 70 copii.

[ Show more ]

Sumă:

Donații:

Vrei să fii fundraiser? Contactează Organizația

Ne dorim ca in noul an scolar, copilasii sa paseasca in clasele primitoare, unde vor gasi un nou mobiler  si  fiecare dintre ei  va primi un  pachet cu rechizite (aprox 30 lei/copil)+c

RO43BRDE426SV78365354260 in RON

DETALIU:SAT SAULIA

Am intalnit educatori pasionati de munca lor si asta ne face sa credem, ca aici se pot intampla minuni!

Multi copii ce cresc aici,  vor  fi ghidati catre drumul ,ce ii implineste sufleteste si prin care,  vor fi de ajutor comunitatii (profesori ,medici,electricieni ,instalatri,voluntari, mecanici, tamplari....)

TOATE INCEP ACUM CU NOI SI O MICA DONATIE!

Toti cei interesati sa sustina aceste proiecte , ne pot scrie  pe adresa de mail asociatiacopii_daruiti@yahoo.com

Va multumim din suflet,pentru orice donatie,gand bun ,share!