Asociatia Copii Daruiti

AJUTOR IN CRESTEREA COPILULUI PENTRU 2 PARINTI CU HANDICAP

Status: Inchis

Pentru aceia dintre voi ce vor sa ii sustina pot face donatii in conturile Asocitaiei cu detaliu Pentru Mihaela si Sorin.

BANCA TRANSILVANIA: RO90BTRLRONCRT0326271602 in RON

[ Show more ]

Sumă:

Donații:

Vrei să fii fundraiser? Contactează Organizația

Mihaela si Sorin si-au dorit mult un copil si Dumnezeu i-a binecuvantat cu o fetita..Ea este bucuria lor si doresc sa ii ofera tot ce este mai bun .

Teodora are intoleranta la gluten si lactoza si pentru ea, e necesar un meniu adecvata ,ce este costisitor.

Sitiatia lor este una speciala , Mihaela are probleme de locomotie iar Sorin isi poate folosi doar mana stanga cea dreapta fiind amputata.

Sorin e dispus sa munceasca, daca se va gasi un loc de munca pentru el ,ar fi recunoscator

ASOCIATIA COPII DARUITI BANCA TRANSILVANIA: RO90BTRLRONCRT0326271602 in RON

Pentru orice detalii suplimentare ne puteti scrie :asociatiacopii_daruiti@yahoo.com

sau contactat 0730445511