Andreea Vacaru Asociatia Copii Daruiti

Cel mai frumos dar pe care mi-l poți face este să fii alături de mine și, în loc să îmi faci un cadou, să donezi banii pentru a putea achita operatia la ochisorul stang, pentru fetita mea,Anays!

Numele meu este Andreea Vacaru am aproape 21 ani!

Fica mea se numește Anays,are 6 luni,s-a născut prematur la 34 săptămâni de 2150 grame!

Am aflat că nu poate vedea la vârsta de 4 luni, inițial crezând că are doar probleme mai mici de vedere! Apoi am mers la mai multe analize și am aflat ca are cataractă congenitală bilaterală.

Am operat-o la ochiul drept (cu ajutorul unor strangeri de fonduri pentru care suntem recunoscatori) urmează stângul.

In luna Mai o sa ii pună ochelarii și ne ducem sa scoatem atele

Este  pentru prima data nu ne-au dat șanse ,au zis ca sunt prea multe vase de sânge acum la operație au zis ca sau mai dus din vasele de sânge și ca exista o șansă

Momentan ne dorim sa achitam consultatia  de 1500 lei 25-aprilie

Îți mulțumesc că ești alături de mine și, dacă îți place ideea, îți poți dărui și tu ziua : https://ziuata.galantom.ro/projects/select?organization=asociatia+copii+daruiti&name=&id_category=

SUSŢIN PROIECTUL

IMPREUNA PENTRU ANAYS!

Numele meu este Andreea Vacaru am aproape 21 ani!

In luna Mai o sa ii pună ochelarii și ne ducem sa scoatem atele

Va suntem recunoscatori pentru orice suma donata conteaza !

Nu există nici o donaţie. Fii primul care donează!