OANA MAILAT Asociatia Copii Daruiti

Vreau să fac o donaţie!

De ziua mea anul acesta vreau sa fie ziua Copiilor speciali din Negresti-Oas.lor sa le daruim o pereche noua de  incaltaminte ,dulciuri si carti speciale ,You are loved ❤️”

Pentru Donatii din străinătate ,puteți transfera direct

Asociatia Copii Daruiti

BRD

RO43BRDE426SV78365354260

Banca Transilvania

RO67BTRLEURCRT0326271601 in Euro

cod Swift BTRLRO22

paypal.me/forchildrens

detaliu: ziua Oanei

Dacă ,îți place ideea, îți poți dărui și tu ziua de naștere pe https://ziuata.galantom.ro/projects/select?organization=Asociatia+copii+daruiti&name=&id_category=

Activitatea Ong o găsiți aici:

Proiect dedicat  celor 16 copii din Negresti-Oas , cu toţii au cerinţe educaţionale speciale sau diferite dizabilităţi (tulburări de spectru autist, sindrom Down, tulburări comportamentale şi emoţionale).

Much love!
10 May 2022

Oana Mailat

10 May 2022
La muulti ani, Oana! Sa fie frumoși, sănătoși și plini de experiențe minunate! Te imbratisez!
09 May 2022
La multi ani si la multe zambete!
09 May 2022
OANA MAILAT : Asociatia Copii Daruiti