Sunt Moș Crăciun Galantom

Ana Vergu Asociatia Copii Daruiti

Vreau să fac o donaţie!

Nimic nu e mai frumos decât să împarți bucuria cu cei care au nevoie de ajutor.

Anul acesta am hotărât să îmi dăruiesc cadourile de Crăciun unei cauze dragi mie.

Cel mai frumos dar pe care mi-l poți face este să fii alături de mine și, în loc să îmi faci un cadou, să donezi banii către acestă cauză.

ASOCIATIA COPII DARUTI RO43BRDE426SV78365354260 Banca TRANSILVANIA: RO90BTRLRONCRT0326271602 in RON RO67BTRLEURCRT0326271601 in EURO Sa avem o zi pe suflet!

Îți mulțumesc că ești alături de mine și, dacă îți place ideea, îți poți dărui și tu ocaziile speciale din viața ta pe https://dar.galantom.ro/projects/select?organization=copii%20daruiti&name=&id_category=

Proiectul este dedicat celor 60 copii din Jud.Arges  carora dorim sa le oferim un  CADOU ce va contine o pereche de ghete, dulciuri, caciula ,manusi sosete

De multe ori realizăm că ce contează cu adevărat de sărbători nu este neapărat ce avem sub brad, ci ce avem în inimă. Așa că te invităm să adopți adevăratul spirit al Crăciunului: GENEROZITATEA. Noi credem că cel mai frumos cadou pe care îl putem primi anul acesta de Moș Nicolae și de Crăciun este bucuria de a ajuta pe cineva. Te invităm astfel să îți faci o pagină de Gal

17 Dec 2022