paypal.me/OngCopiiDaruiti

DETALIU: ajutor pt fam Maruntelu

Pentru orice detalii suplimentare sau incheiere CONTRACTE SPONSORIZARE , ne puteti scrie pe adresa asociatiacopii_daruiti@yahoo.com sau ne puteti contacta 0730445511

Va multumim pentru ca ne-ati ales si va dorim o zi pe suflet

Ana

O NOUA BUCATARIE SI CAMERAPENTRU O FAMILIE DIN TELEORMAN!

Familia Maruntelu ,din Teleorman este formatat din 2 parinti muncitori, 2 bunici ce ajuta si acum la treburile gospodaresti si Adriana fetita bine crescuta si silitoare.

Chiar daca s-au zbatut sa renoveze casa in care locuiesc  cu greu au reusit . I-am sprijinit si noi in renovarea Bucatariei si a baii , dar mai sunt multe materiale  de cumparat.

#Pentru bucatarie e necesara   min 700 lei

#pentru camera Adrianei -materiale constructii :osb ,nisip ,glet  rigips..etc aprox 1000 lei

La primavara vom dori refacere acoperis si camera parintilor

Cazul acesta este unul de suflet, pentru ca acesti oameni chiar daca au un acoperis si ceva de pus pe masa  , MERITA MAI MULT pentru cat au muncit toata viatat si pentru ca au o  inima mare  (tatal ne-a ajutat in cazurile noastre el lucrand in constructii)