Renovarea casei pentru o familie din Calarasi

Proiectul 'Renovarea casei pentru o familie din Calarasi'- are ca obiectiv repararea acoperisului si  amenajarea camerelor unei case locuite de o mama vaduva si cei 3 copii ai sai.
Acum un an tatal lor a decedat si copii au ramas doar cu mama Ana, ce are probleme cu vederea. Fetele sunt mari, una dintre ele este la liceu si face naveta iar, cea de a doua urmeaza sa sustina examenul pentru a intra la liceu.

Fiind impreuna si cu credinta reusec sa treaca mai usor peste toate!!!

Insa ,situatia acoperisul s-a agravat si daca nu il vom repara curand risca sa cada.

Bugetul proiectului este de 30000 lei. Fondurile strînse vor acoperi următoarele:materiale constructtii pentru acoperis lemn,grinzi tigla etc, materiale de constructii pentru cele 3 camere +mana de lucru, speram sa renovam atat bucatarie cat si baia.

[ Show more ]

303 RON

Evenimente fundraising

31 dec 2020

Daruieste ziua ta ~ 2020

In beneficiul: Renovarea casei pentru o familie din Calarasi

Prin galantom.ro îți poți îndemna prietenii care vor să iți cumpere un cadou de ziua ta să facă, în schimb, o donație pentru una dintre cauzele cu care tu simți că rezonezi.

198 RON

3 Donatii
31 dec 2020

30 Day Fundraising Challenge ~ 2020

In beneficiul: Renovarea casei pentru o familie din Calarasi

Nu ești neapărat un sportiv pasionat, ziua ta de naștere a trecut, nu ai o provoare personală pe care să o folosești pentru a promova o cauză, dar vrei să ajuți organizând propria ta campanie de fundraising pe o perioadă determinată pentru cauza în care crezi.

105 RON

Pagini fundraising

Ziua mea în dar pentru Asociația Copii Dăruiți

Anul acesta am hotărât să îmi dăruiesc ziua de naștere unei cauze propuse de Asociația Copii Dăruiți.Ana este o mamă demnă, care îș

700 RON Target
188 RON Suma
26.857142857143% Complete

Cel mai frumos cadou de ziua mea

Anul acesta am hotărât să îmi dăruiesc ziua de naștere unei cauze propuse de Asociatia Copii Daruiti. Totul este despre povestea mamei Ana si ce

700 RON Target
0 RON Suma
0 Donatii
0% Complete

Cel mai frumos cadou de ziua mea .

Nimic nu e mai frumos decât să împarți bucuria cu cei care au nevoie de ajutor. Anul acesta am hotărât să îmi dăruiesc ziua de naștere unei

500 RON Target
10 RON Suma
1 Donatii